فرزاد فرزین
فرزاد فرزین

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین یکی از خوش صداترین خوانندگان فارسی زبان است که در تاریخ ۳ تیر ۱۳۶۰ چشم به جهان گشود. وی از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی داشت و ساعات زیادی از زمان دوران کودکی خود را با تمرین موسیقی گذراند. اولین تجربه فرزاد به 2 تا 3 سالگی باز می گردد که پدر و مادر فرزین برای خواهر بزرگتر او که به تازگی به کلاس های پیانو می رفت یک کیبورد خریداری کرده بودند. فرزاد که در آن سن و سال ها بسیار کنجکاو و علاقمند به یادگیری بود اما متاسفانه اجازه استفاده از کیبورد را نداشت زیرا خانواده، او را فردی خرابکار میدانستند. اما موضوع به اینجا ختم نشد و با گذشت زمان و علاقه او که روز به روز به موسیقی بیشتر می شد باعث شد تا خیلی زود خانواده در مقابل خواسته او سر خم کنند. 

بیوگرافی فرزاد فرزین

وی کار خود را با یادگیری پیانو آغاز کرد و خیلی زود توانست تحت نظر یکی از استادهای برجسته این ساز را بخوبی فراگیرد. فرزاد بعد از مدتی نواختن نت های تکراری از نوازندگان کوچک و بزرگ خسته شد و خودش رو به آهنگسازی آورد. او در سنین نوجوانی آهنگ های بسیار زیادی ساخت و تحت عنوان آلبوم کنار هم قرار داد اما تنها شنونده های او پسر دایی های او بودند که آنها نیز همانند او علاقه بسیار زیادی به موسیقی داشتند. فرزاد فرزین کار خود را با گروه موسیقی کروز آغاز نمود اما متاسفانه این همکاری زیاد ادامه نداشت و او این گروه را برای کار کردن روی آلبوم شخصیش برای همیشه ترک نمود. شراره اولین آلبوم رسمی فرزاد بود که در سال 1383 با تاخیرهای فراوان بلاخره منتشر شد و با استقبال نسبتا خوبی نیز همراه بود. این آلبوم شامل 10 قطعه به نام های قاصد، منو تو، سالی، ستاره، طلوع،معشوقه سیاهی، شهر من، شالیزار، شراره، شراره (ریمیکس) بود. 

فرزین در سال 1385 برای اولین بار در نقش یک خواننده در فیلم پسران آجری حضوری موفقیت آمیز را از خود به نمایش گذاشت و این امر باعث شد تا چهره او بیش از پیش شناخته شود و آلبوم هایش بیشتر از پیش بفروش برسد. فرزاد فرزین تا به امروز در کنار خوانندگان بسیار زیادی حضور یافته است که از جمله آنها می توان به رضا صادقی و محسن چاوشی اشاره کرد. چندی پیش فرزاد آهنگی به نام روزای تاریک را منتشر کرد که با استقبال بینظیری همراه بود جالب اینجاست که در موزیک ویدیوی منتشر شده از این اثر بازیگر مطرح سینمای ایران ترلانه پروانه حضور داشت که با حاشیه های بسیار زیادی همراه بود. 

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00