حامد همایون
حامد همایون

حامد همایون

امروز سعی داریم به معرفی یکی از خوانندگان برتر موسیقی ایران بپردازیم که در این چند سال اخیر موفق شده است تا به شهرت فراوانی دست پیدا کند. حامد محمود زاده که با نام هنری حامد همایون او را میشناسیم در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۶۱ در بابل چشم به جهان گشود. از کودکی علاقه بسیار زیادی به سبک های مختلف آهنگ ایرانی داشت، بخصوص آهنگ های سنتی. وی سلفژ را نزد  آقای میری آموخت و سپس شروع به یادگیری های گیتار نمود و سپس پیانو را بصورت حرفه ای نزد یکی از برترین استادهای پیانو فرا گرفت. برای دانلود آهنگ جدید حامد همایون به پایین صفحه مراجعه کنید. 

بیوگرافی حامد همایون 

حامد در خانواده ای نسبتا سخت گیری در زمینه تحصیل رشد پیدا کرد، خانواده ای که دوست داشتند تا حامد درسش را ادامه بدهد به همین دلیل او خواندن و آهنگسازی را رها کرد و وارد دانشگاه شد. جالب اینجاست که در دانشگاه با گروهی از علاقمندان به موسیقی آشنا شد که گاه گاهی به نواختن و اجرا می پرداختند. این آشنایی گام بزرگی در زندگی همایون بود، رفته رفته این گروه تصمیم گرفتند تا اجراهای هایی در دانشگاه و یا خارج از دانشگاه داشته باشند که به این منظور از قبل بلیت هم برای این اجرا می فروختند و کسب در آمد می کردند و گاه با آموزش سلفژ به علاقمندان به خوانندگی در آمد ناچیزی را بدست می آوردند. وی بعد از پایان دوره لیسانس و فوق لیسانس تصمیم گرفت تا برای تحصیلات بیشتر مقطع دکتری را ادامه دهد که البته اسرار های خانواده نیز در این امر بسیار تاثیر گذار بودند.  حامد بعد از گرفت مدرک دکترای خود یک استودیو ضبط موسیقی تاسیس کرد و شروع به ساختن آهنگ برای خوانندگان و علاقمندان به موسیقی و در کنار آن تدریس موسیقی نیز انجام می داد. 

بعد از مدتی حامد با شخصی به نام سامان امامی آشنا شد و او به حامد پیشنهاد داد تا به تهران بیاید و در زمینه موسیقی فعالیت کند زیرا معتقد بود که همایون می تواند بسرعت جای خود را در میان قلب جوانان پیدا کند.  وی خیلی زود موفق شد تا در این زمینه به پیشرفت های بسیار زیادی دست پیدا کند  که از جمله این پیشرفت ها می توان به انتخاب او بعنوان خواننده اصلی تیتراژ برنامه فرومول یک بود که مجری گری آن را علی ضیاء برعهده داشت. دوباره عشق اولین آلبوم حامد همایون بود که در  ۲۳ دی ۱۳۹۵ بصورت رسمی منتشر شد که شامل قطعاتی چون هیهات، جادوی نگاه، آه نکش، چتر خیس، به چشمات قسم، شیدایی، خدا همین حوالیه، دنیای من، مجنون، چنین کنم چنان کنم، بارون که زد، می روم، دوباره عشق، نگاهم کن، چه عشقی، قسمت، دیوونگی بود. شما عزیزان می توانید این آلبوم را با بهترین کیفیت از بخش دانلود آلبوم بصورت کاملا رایگان  از سایت سمفونی دانلود کنید. 

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00