هوروش بند
هوروش بند

هوروش بند

در این صفحه از سایت سمفونی بیوگرافی مختصری از گروه هوروش بند یکی از گروه های بسیار شناخته شده و سرشناس کشورمان قرار داده شده و سپس مجموعه ایی از آثاری که این گروه اجرا کرده قرار داده شده است که شما عزیزان می توانید برای دانلود جدیدترین آهنگ های هوروش بند و دانلود آلبوم های هوروش بند از همین صفحه استفاده کنید.گروه هوروش بند درسال 1395توسط مهدی دارابی به عنوان خواننده و با آهنگ سازی مسعود جهانی آعاز به کار کرد.

اعضای گروه موسیقی هوروش بند

خواننده اصلی گروهیعنی  مهدی دارابی در 17 مردادماه 1372 در تهران به دنیا آمد و اصالتا اهل کوهدشت لرستان می باشد،که چند ترک قبل از پیوستن به هوروش بند منتشر کرده بود که نام های آن به ترتیب اگه نباشی،منو دست ننداز و نشد ولی اولین کار مهدی دارابی به عنوان گروه هوروش بند با نام یاد تو می افتم را منتشر کرد که آهنگسازیش توسط مسعود جهانی تنظیم شده بود.

آهنگ ساز گروه یعنی مسعود جهانی متولد 10 خرداد 1366 تبریز استو از سن 14 سالگی به دنبال یادگرفتن موسیقی رفت در سن بیست سالگی به تهران آمد و سخت تلاش کرد تا موسیقی را به صورت حرفه ای بیاموزد او درحالی که مشغول تحصیلدر دوره ی دکترای داروسازی از دانشگاه اصفهان بود که از دانشگاه انصراف داد و تمام تمرکز خورا بر روی موسیقی گذاشت.کار حرفه ای آهنگسازی را اولین بار برای هومن سزاوار و مدتی بعد هم با رضا شیری همکاری کرد. در سال 1395 در یک مراسم دورهمی با مهدی دارابی آشنا شد،آشنایی که منجرب به تشکیل گروه موسیقی هوروش بند شد.

هوروش بند با همکاری مسعود جهانی ، و مهدی دارابی و آرش عدل پرور و مسیح در سال 1395 شکل گرفت و با تک آهنگ به یاد تو می افتم شروع به فعالیت کرد که از جمله موفق ترین آن ها می شود به آهنگ آخر منو به باد داد، به کی پز می دی، ماه دلم، خنک شد دلت و فاصله نه اشاره کرد. هوروش بند برای اولین بار در تاریخ 2 شهریور 1396 در جزیره کیش به روی صحنه رفت.و اولین کنسرت خود را اجرا کرد که موفقیت بسیار خوبی برای این گروه موسیقی محسوب میشد.

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00