محمد علیزاده
محمد علیزاده

محمد علیزاده

محمد علیزاده یکی از خوانندگان شناخته شده این روزهای موسیقی پاپ کشورمان می باشد که تا به امروز آهنگ های بسیار زیبایی را روانه بازار کرده و توانسته تا مخاطبان بسیار زیادی در مارکت موسیقی ایرانی پیدا کند. محمد علیزاده خواننده خوب کشورمان در تاریخ  23 دی سال 1360 در کرج در خانواده ای کاملا فرهنگی و تحصیل کرده بدنیا آمد. پدرش معلم دبیرستان بود. وی از سن بسیار کم با تشویق ها و حمایت های خانواده اش یادگیری موسیقی را آغاز کرد. ابتدا بعنوان قاری قرآن موفق شد تا مقام اول در زمینه قرائت قرآن را بدست آورد. 

بیوگرافی محمد علیزاده

محمد کار خود را با موسیقی سنتی و یادگیری ردیف های آوازی موسیقی سنتی آغاز نمود و اولین استاد او آقای دکتر جوانمرد بود. وی با شوری که از خود به نمایش گذاشت خیلی زود موفق شد تا استعداد خود را در این رشته به نمایش همگان بگذارد و اولین آلبوم خود را به نام همخونه خیلی زود منتشر کند که با فروش نسبتا خوبی نیز همراه بود. این آلبوم در سال 1387روانه بازار شد و آهنگ و تنظیم این آلبوم را امیر حسین سرگزی برعهده داشت. این آلبوم شامل قطعاتی چون لب خاموش، تمنا مریم دلشاد، گل یاس، همخونه، سکوت، سنگ صبور، زمونه، یادلار بود اما متاسفانه این آلبوم با توجه به زحمت بسیار زیادی که محمد برای این آلبوم کشیده بود نتوانست او را به شهرت برساند. وی بعد از این آلبوم دیگری را به نام سوپرایز منتشر کرد که اینبار او را به اوج شهرت رساند و با فروش فوق العاده ای دست پیدا کرد و توانست او را یک شبه به یک خواننده تراز اول تبدیل کند. 

محمد علیزاده در کنار خوانندگی تسلط کاملی بر آهنگسازی، تنظیم و همینطور ترانه سرایی دارد از اینرو با خوانندگان و گروه های موسیقی بسیار زیادی همکاری داشته است که از جمله آنها می توان به  حمید عسکری، سعید عرب و آمین رستمی اشاره کرد. از مهمترین آهنگ های این خواننده خوب کشورمان می توان به آهنگ برادر که برای تیتراژ فیلم برادر خوانده بود اشاره نمود این آهنگ در زمان خودش توانست سر و صدای بسیار زیادی بپا کند و محمد علیزاده را به معروفیت بیشتر برساند و دیگر موزیک برتر این خواننده آهنگ عشقم این روزا می باشد که با توجه به زمان زیادی که از این آهنگ می گذارد هنوز این آهنگ از طرفداران بسیار زیادی در میان جوانان برخوردار است و دارای مظمون بسیار زیبایی می باشد. وی چندی بعد موزیک ویدویی را به نام تو برى بارون را منتشر کرد که شما عزیزان می توانید این موزیک ویدیو زیبا را در سایت سمفونی تماشا کنید. 

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00