محمدرضا هدایتی
محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی

امروز سعی داریم تا به معرفی یکی از شناخته شده ترین هنرمندان سینما، تئاتر و موسیقی کشور بپردازیم که چند سالی است که در زمینه موسیقی حضور فعالی داشته است. محمد رضا هدایتی خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون در تاریخ 24 اردیبهشت 1352در شهر چابهار سیستان و بلوچستان چشم به جهان گشود. پدر او بازنشسته نیروی انتظامی است و او در دوران کودکی مجبور بود تا همراه با خانواده اش بخاطر شغل پدرش بیشتر مواقع در سفر سفر باشد از اینرو خانواده محمدرضا  در دوران کودکی او به زاهدن نقل مکان کردن و محمدرضا در آنجا رشد پیدا کرد. 

محمدرضا از کودکودکی علاقه بسیار زیادی به حرفه بازیگری داشت و این حرفه را از دوران دبستان با نمایش های مدرسه ای آغاز نمود. وی با اتمام دوران راهنمایی تصمیم نهایی خود را گرفت و با شرکت در کلاس های بازیگری در زاهدان شروع به یادگیری بازیگری نمود. محمدرضا که آینده شغلی خود را در تهران می دید سرانجام تصمیم گرفت تا در سال 1374 به تهران سفر کند و این حرفه را با جدیت بیشتر دنبال کند. محمدرضا بعد از تلاش های فراوانی سرانجام از طریق همسر سروش صحت توانست به مهران مدیری که در آن زمان مشغول ساخت مجموعه تلویزیونی ببخشید شما  بود معرفی گردد که شروعی بر آغاز فعالیت های هنری هدایتی بود.

محمدرضا هدایتی در کنار بازیگری به موسیقی نیز علاقه بسیار زیادی دارد و در این عرضه نیز فعالیت های چشم گیری انجام داده است. وی چند سال پیش یک آلبوم را بنام ماه میخنده را منتشر نموده که شامل 9 قطعه بسیار زیبا به نام های آهنگ عصر پاییز، آهنگ با تو آرومم، آهنگ باید باشی، دم رفتن حلالم کن، دلگیرم، ماه میخنده، مدار بسته، وابستتم و لبخند مصنوعی می باشد.

پخش آنلاین : 128
00:00/00:00