پازل بند
پازل بند

پازل بند

در این متن قصد داریم به بیوگرافی گروه پازل بند (Puzzle Band) و اعضای این گروه و همنین آغاز و نحوه ی شکل گیری این گروه میپردازیم و در ادامه آهنگ ها و آلبوم ها و همچنین موزیک ویدیو های منتشر شده توسط گره پازل بند را برای شما قرار دهیم که میتوان هم به صورت آنلاین به آنها گوش کنیدو در صورت علاقه دانلود کنید.

بیوگرافی اعضای گروه پازل بند

گروه پازل بند یکی از گروه ایی است که در سبک موسیقی پاپ و آهنگ عاشقانه فعالیت میکند،گروه پازل بند اعضای فعلی این گروه علی رهبری و آرین بهادری هستند این گروه در ابتدا فعالیت خود یک عضو دیگر با نام مهران عباسی هم داشتند که بعد از مدتی از گروه جدا شد.این گروه در سال 1390 شکل گرفت.علی رهبری خواننده و عضو اصلی گروه پازل بند متولد سال 1362 تهران است،او عالیت خوانندگی و موسیقی را از سال 1375 یعنی در زمانی ک فقط سیزده سال داشت به صورت آکادمیک زیر نظر اساتید بزرگی همچون لقای حقی، علی فخاریان آموخته است.

علی رهبری به دلیل علاقه زیادش به ساز پیانو،نواختنش را زیر نظر استادان مرادیان، ناصحی و امیر حسین بروشکی آموخت و مدتی بعد هم برای رشد توانایی های خود در آهنگسازی شروه به آموختن ساز های جدید و دستگاه های تنظیم موسیقی کرد.او در ابتدا به عنوان آهنگساز فعالیت داشت و استودیو موسیقی با نام نوبل رکورد را افتتاح کرد و در شروع به ساخت آهنگ و خوانندگی نمود.آرین بهادری عضو دیگر گروه پازل بند متولد 29 مرداد 1370 تهران است او موسیقی را به صورت تجربی آموخته و تا زمانی که ئارد گروه پازل بند نشده بود فعالیت حرفه ای چندانی در کارنامه خود نداشته است.او علاوه بر آنهگسازی و تنظیم برای گروه پازل بند با سایر خوانندگان نیز آهنگسازی میکند.او از کودکی با ساز پیانو آشناست و توانسته توانایی بالای در نواختن این ساز دارد.در سال 1390 آرین بهادری بهمراه علی رهبری گروه پازل بند را تشکیل دادند.

آغاز فعالیت و آهنگهای گروه پازل بند


این گروه در ابتدا به عنوان آهنگساز و تنظیک کنند را صرفاً با تنظیم قطعاتی برای خواننده‌های مطرح پاپ می‌شناختند. اما آرین بهاری و علی رهبری به عنوان اعضای اولین گروه موسیقی دهه نود ثابت کردند که در عرصه خوانندگی هم می‌توانند موفق باشند. پازل بند هم مثل همه چهره‌ها و گروه‌های موفق موسیقی ایرانی ظرف یک شب به موفقیت نرسیده‌اند. آن‌ها با فواصل زمانی نسبتاً زیاد کارهای شخصی خود را در کنار تنظیم برای سایر خواننده‌ها منتشر می‌کردند اما هیچ وقت در این زمینه رقابتی نداشتند.

در کارنامهٔ کاری گروه پازل تا کنون تنظیم‌هایی برای محسن یگانه،مرتضی پاشایی، میثم ابراهیمی، فرزاد فرزین، رضا صادقی، حمید هیراد، ماکان بند و … مشاهده می‌شود. فعالیت گروه پازل باند از شهریور 1390 توسط علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی شروع شد و در ادامه با جدا شدن مهران عباسی به گروهی دونفره تبدیل شد در این صفحه از سایت سمفونی مجموعه کاملی از آثار این گروه برای دانلود فول آلبوم پازل بند و دانلود جدیدترین آهنگ های پازل بند با کیفیت های 320 و 128 در اختیار کاربران قرار داده شده است.

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00