سیروان خسروی
سیروان خسروی

سیروان خسروی

سیروان خسروی یکی از شناخته شده ترین خواننده های حال و حاضر موسیقی پاپ کشورمان می باشد که با ارائه سبک موسیقی منحصر بفرد خود توانسته تا هواداران بیشماری در سرتاسر کشور و همینطور خارج از کشور پیدا کند. سیروان در تاریخ  ۴ مرداد ۱۳۶۱ در تهران بزرگ از پدر مادری اصالتا کرد چشم به جهان گشود. وی از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی داشت و از همان کودکی فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز نمود که تا به امروز ادامه داشته است. سیروان خود درباره آغاز علاقه اش به موسیقی اینگونه می گوید که این علاقه با دیدن فیلم انیمیشن شیرشاه آغاز شد. وی که برای دیدن یک کارتون کودکانه به دیدن این انیمیشن نشسته بود سرانجام محو موسیقی و آهنگسازی التون جان (یکی از شناخته شده ترین آهنگسازهای انگلیسی) شد به شکلی خود در اینباره می گوید در تمامی وجودم رخنه کرد و از آن زمان به بعد بود که حرفه موسیقی را با نگرشی متفاوت دنبال کرد. 

بیوگرافی سیروان خسروی

سروان در ابتدا سال های بسیار زیادی را به عنوان هنرجو به آموختن سازهای مختلف از جمله کیبورد، پیانو و گیتار گذراند و نزد استاد بزرگی چون کاوه یغمایی آهنگسازی در زمینه راک را آموخت. سیروان اولین بار زمانی که سن بسیار کمی داشت همراه با استادش یغمایی بر روی صحنه به عنوان نوازنده کیبورد حاضر شد، در آن زمان کاوه یغمایی تازه آلبوم جدیدش را به نام مترسک روانه بازار کرده بود که با استقبال مردمی خیلی خوبی همراه بود اما باید اشاره کنم که این اولین و آخرین باری بود که سیروان به عنوان نوازنده بر روی صحنه موسیقی ظاهر شد و هرگز بعد از این ماجرا این اتفاق تکرار نشد.

سیروان تا متدها به عنوان آهنگساز، تنظیم کننده،صدابردار و ناظر ضبط فعالیت داشت اما سرانجام تصمیم خودش را گرفت و با آلبوم تو خیالی کردی توانست حضوری درخشان را در عرصه موسیقی از خود به نمایش بگذارد. همانطور که قبلا  نیز اشاره کردیم سیروان و برادرش زانیار خسروی دو تن از خواننده های محبوب در سبک پاپ کشورمان می باشند که در این چند سال اخیر توانسته است به دو اسطوره موسیقی ایرانی تبدیل شوند. شاید بتوان آغاز موفقیت های سیروان را با آهنگ من عاشقت شدم دانست که برای اولین بار بر روی تیتراژ پایانی سریال تلویزیونی ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت در سال 1390 قرار داشت و نام سیروان جوان را بیش از پیش بر سر بان ها انداخت. سیروان تا به امروز در کنار خوانندگان و نوازندگان بسیار زیادی حضور یافته است و آهنگ های بسیار زیادی چون خیلی روزا گذشت، نه نرو، یه روز میای، دوست دارم زندگی رو، کجایی تو و خیلی دیگر از آهنگ ها را به بازار ارائه داده است که می توانید از همین بخش دانلود فرمایید.

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00