زانیار خسروی
زانیار خسروی

زانیار خسروی

زانیار خسروی یکی از برجسته ترین خوانندگان موسیقی پاپ ایرانی و برادر کوچکتر خواننده مطرح ایران سیروان خسروی می باشد که در تاریخ 2 اردیبهشت 1364 در تهران چشم به جهان گشود. زانیار نیز همانند سیروان از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی و خوانندگی داشت و البته نقش سیروان نیز در این امر بی تاثیر نبود. زانیار و سیروان هر دو اصالتا کرد می باشند (پدرشان کرمانشاهی و مادرشان سنندجی است). 

زندگی هنری زانیار خسروی 

همانطوری که قبلا نیز اشاره کردیم، زانیار و سیروان از کودکی علاقه بسیار زیادی به فرا گرفته موسیقی داشتند و تمام تمرکز خود را برای فراگیری هرچه سریعتر موسیقی قرار داده بودند. این دو خواننده خوب کشورمان هر دو از برجسته ترین خوانندگان کشور می باشند که از هواداران بسیار زیادی برخوردارند و کنسرت های آنها همیشه مملو از طرفداران و عاشقان این دو برادر است. زانیار علاوه بر خوانندگی علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد و تا سال ۷۶ فوتبال را بصورت جدی دنبال می کرد، اما سرانجام با فرا رسیدن زمان کنکور رفته رفته از این حرفه فاصله گرفت.  زانیار برای اولین بار در کنار برادرش حضور یافت و با هم آهنگ همینه که هست را روانه بازار کردند که با بازخورد نسبتا خوبی همراه بود که البته باید اشاره کنم که موزیک ویدیوی این آهنگ به مگس معروف است. اما زانیار با انتشار آهنگ طفره نرو توانست یک شبه به اوج معروفیت برسد و صدای خودش را در میان هزار طرفدار پر و پا قرص منتشر کند، در اصل این تازه آغاز کار زانیار بود و 3 سال بعد با آهنگ ریسک نام خود را برای همیشه بر سر زبان ها انداخت که تا به امروز هم ادامه دارد. آلبوم 28  سر و صداهای بسیار زیادی بپا کرد، این آلبوم شامل 10 قطعه به نام های تو نباشی، تو اگه بخوای، من نمیخوام عوض بشم، دو راهی، حس کمیاب، دستی دستی، امید دارم هنوز، گریه ام گرفت، ریسک و فکر بکن بود. 

شاید بنظر خیلی مخاطبان و طرفداران این خواننده آهنگ بدون تو یکی از برجسته ترین آثار این خواننده می باشد که در این چند سال اخیر یا بهتر بگویم تمام دوره کاری این خواننده منتشر شده است البته به تازگی نسخه زنده ای از این آهنگ با همکاری این دو برادر منتشر است که در آن هر دو بصورت زنده در یکی از کنسرت های مشترکشان این آهنگ را با یکدیگر می خوانند. 

پخش آنلاین : 128
00:00 / 00:00